Kontakt oss

Adresse: Nynorsksenteret, Høgskulen i Volda, postboks 500, 6101 Volda 

E-post: post@nynorsksenteret.no
Telefon: 70 07 51 72 (leiaren) eller 70 07 50 00 (sentralbordet) 

Tilsette

Torgeir Dimmen - Senterleiar

Telefon: 70 07 51 72

torgeir@nynorsksenteret.no

Liv Kristin Bjørlykke Øvereng - Høgskulelektor

Telefon: 70 07 54 27

liv.kristin@nynorsksenteret.no

Arild Torvund Olsen - Høgskulelektor

Telefon: 70 07 52 31 / 986 50 123

arild@nynorsksenteret.no

Marit Wadsten - Høgskulelektor

Telefon: 416 90 285

marit@nynorsksenteret.no

Anne Marta Vinsrygg Vadstein - Høgskulelærar

Telefon: 70075136

anne.marta@nynorsksenteret.no

Reidun Kydland - Høgskulelektor

Telefon: 70 07 53 48 / 995 92 587

reidun@nynorsksenteret.no

Roger Ole Rangsæter - Seniorkonsulent

Telefon: 70 07 50 16 / 93 87 73 00

ror@hivolda.no

Liv Astrid Skåre Langnes - Høgskulelærar

Telefon: 70 07 52 09

liv.astrid@nynorsksenteret.no

Hjalmar Eiksund - Høgskulelektor

Telefon: 70075224

hjalmar@nynorsksenteret.no

Ingvild Myklebust Hovden - Kommunikasjonsrådgjevar

Telefon: 70 07 53 47 / 938 78 585

ingvild@nynorsksenteret.no